***سربند ارثی***

***سربند ارثی***

خدایا... روز قیامتت ما رو فقط شرمنده ی امام وشهدامون نکن

خدایا مارا جز شهدای مدافع حرم قرار بده

سربند ارثی

پیشنهاد ما
آخرین نظرات
پیوندها

۵ مطلب در ارديبهشت ۱۳۹۴ ثبت شده است

این شهید عزیز قبل از اینکه روحش برای همیشه به آسمان پرواز کند انگشت در خون خود زد و نوشت: «سقطنا شهداء و لن نرکع. انظروا دمائنا و تابعوا الطریق».
به گزارش پایگاه 598 به نقل از فارس، یکی از شهدای حزب‌الله لبنان که برای دفاع از حرم عقیله بنی هاشم زینب کبری(س) راهی سوریه شده بود در راه مبارزه با تروریست های تکفیری به شهادت رسید.این شهید عزیز قبل از اینکه روحش برای همیشه به آسمان پرواز کند انگشت در خون خود زد و نوشت: «سقطنا شهداء ولن نرکع. انظرو دمائنا و تابعوا الطریق» یعنی: در خون خود غلتیدیم و هیچگاه تسلیم نخواهیم شد. به خون ما بنگرید و راهمان را ادامه دهید.
۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۲۸ ارديبهشت ۹۴ ، ۱۳:۳۹

عوامل نابودی برکت ‌ها

 1. فساد نیّت

امام علی علیه السلام می فرماید: «عِنْدَ فِسَادِ النِّیَّةِ تَرْتَفِعُ الْبِرْکَةِ»؛ [1] هرگاه نیّت فاسد باشد، برکت برداشته می‌شود.

حضرت امام صادق علیه السلام نیز می ‌فرماید: «إِنَّ الْمُؤْمِنَ لَیَنْوِی الذَّنْبَ فَیُحْرَمُ رِزْقَهُ»؛ [2] همانا مؤمن، نیّت گناه می‌کند، [در نتیجه] از روزی ‌اش محروم می‌شود.

 

2. گناه و کارهای بد

پیامبر خدا صلی الله علیه و آله می فرماید: «أَرْبَعَةٌ لَا تَدْخُلُ بَیْتاً وَاحِدَةٌ مِنْهُنَّ إِلَّا خَرِبَ وَ لَمْ یُعْمَرْ بِالْبَرَکَةِ الْخِیَانَةُ وَ السَّرِقَةُ وَ شُرْبُ الْخَمْرِ وَ الزِّنَا»؛ [3] چهار چیزند که یکی از آنها وارد هیچ خانه‌ای نمی‌ شود؛ مگر آنکه [آن خانه] خراب می‌شود و هرگز با برکت و آباد نمی‌ شود: خیانت، دزدی، شراب ‌خواری و زنا.

حضرت علی علیه السلام می فرماید: «الْبَغْیُ یُزِیلُ النِعَم»؛ [4] ستم،‌ نعمت ‌ها را نابود می‌سازد.

همچنین آن حضرت فرمودند: «مُدَاوَمَةُ الْمَعَاصِی تَقْطَعُ الرِّزْق»؛ [5] تداوم گناه، رزق را قطع می‌کند.

آن حضرت در جای دیگر نیز فرمود: «از گناهان بپرهیزید که [وقتی] شخصی گناه می‌کند، روزی ‌اش حبس می‌شود.» [6]

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۲۸ ارديبهشت ۹۴ ، ۱۳:۳۳
در گفت‌و‌گو با محمد رضا خوشرو، پژوهشگر رسانه مطرح شد:
از آنجا که این رسانه تلاش می کند تا در اکثر مواقع خود را آگاهانه همراه با خواست مردم معرفی نماید، در این موضوع نیز بخش عمده جهت گیری پنهان خود را متمایل به انجام توافق ساماندهی نموده بود که اولا هم خود را همراه افکار عمومی نشان داده باشد و هم در راستای دیگر دول غربی عقب گشت دولت ایران را در موضوع هسته ای خوشایند برای مردم جلوه دهد.
به گزارش سرویس نقد رسانه پایگاه 598، میزان تاثیرگذاری شبکه های ماهواره ای معاند بر ذهن مخاطبین همیشه به عنوان یکی موضوعات جدی مورد نقد و بررسی کارشناسان ارتباطات و رسانه قرار گرفته است. لذا به منظور بررسی رویکرد خبری و هدف گذاری شبکه بی بی سی فارسی در مواجهه با وقایع و رویدادهای اخیر کشورمان بخصوص مذاکرات هسته ای ایران با گروه 1+5، نشریه رمز عبور در مصاحبه ای با سید محمد رضا خوشرو کارشناسی ارشد ارتباطات دانشکده صدا و سیما که پایان نامه خود را با موضوع "بررسی رویکرد فرهنگی مذهبی شبکه تلویزیونی بی بی سی فارسی" یه اتمام رسانده است به گفت‌وگو نشسته است که متن آن در ادامه می آید.

شما به چه میزان شبکه بی بی سی فارسی را در تاثیر گذاری بر افکار عمومی موفق می دانید؟

تأثیر گذاری این شبکه ها به صورت نسبی است. گاهی در موضوعی خاص بر روی سطحی خاص از مخاطب تأثیر به سزایی می گذارد و در بسیاری از موارد صرفا نقش سخنی دیگر را بازی می کند، بدین نحو که مخاطب عموما میل دارد تا اخبار و اطلاعات را از مجاری مختلف رسمی و غیر رسمی دریافت کند، این گونه رسانه ها معمولا چنین نیازی از مخاطب را ارضا می کنند.به طور کلی همان گونه که نمی توان تآثیر گذاری این گونه رسانه ها را بر افکار عمومی مطلقا نادیده گرفت، نمی توان هم گفت که این شبکه و امثال آن هدایت افکار عمومی را به دست می گیرند. شبکه ای همچون بی بی سی فارسی جزء رسانه های مقطعی هستند که در مواقع حساس مخاطب برای شنیدن سخنی متفاوت از مرجعی بیرونی به سراغ آنها می روند تا اخبار  رویدادی را بدون ملاحظات دولتی و سیاسی از آنها بشنوند، غافل از اینکه این شبکه خود نیز رسانه ای حکومتی و منطبق بر سیاست های انگلستان فعالیت می کند. متاسفانه بعضا مخاطب این شبکه ها تحت تأثیر تکنیک ها و شگردهای رسانه ای بی طرف نمایی، این مهم را فراموش می کنند که این شبکه در حین برطرف کردن نیاز به دریافت اخبار از مجاری متنوع و بیرونی، مشغول پیاده سازی سیاست های دولت متبوع خود انلگستان می باشد.
۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۲۵ ارديبهشت ۹۴ ، ۲۰:۳۱
افسران - آقامون واس ماس............
۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۵ ارديبهشت ۹۴ ، ۱۱:۴۶


افسران - همین که کنارت نفس میکشم.....
کنار تو....
۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۰۴ ارديبهشت ۹۴ ، ۲۱:۲۲